Nejnovější teaser HTC 10 pojednává o vylepšení baterie

Víme, že novinek na HTC 10 je mnoho, ale je to díky tomu, že se blíží jeho uvedení (12. Dubna 2016) . HTC neustále ukazuje, jak se bude jednat o nejlepší telefon vůbec, a také bude disponovat tou nejlepší kamerou. Většinou když slyšíme neustále slovo „nejlepší“, tak v konečné fázi to nejlepší zrovna není (viz. […]

HTC 10 - 12. Dubna, Londýn, New York, Taipei

Víme, že novinek na HTC 10 je mnoho, ale je to díky tomu, že se blíží jeho uvedení (12. Dubna 2016) . HTC neustále ukazuje, jak se bude jednat o nejlepší telefon vůbec, a také bude disponovat tou nejlepší kamerou.

Většinou když slyšíme neustále slovo „nejlepší“, tak v konečné fázi to nejlepší zrovna není (viz. Horst Fuchs z Teleshoppingu).

HTC se rozhodlo, že do boje dá více než sílu, protože HTC 10 poběží na Snapdragon 820 čipu a 4 GB Ram.

Nový klip naznačuje, že usilují o vynikající výdrž baterie. Vědci z HTC hledali cestu, jak životnost, tedy délku nabité baterie, vylepšit.

Pokud HTC dokáže prodloužit délku nabité baterie a také bude mít dobrý fotoaparát pro fotky v né moc dobrých světelných podmínkách, tak by mohl být dobře prodejný.

Je nadmíru jasné, že HTC na začátek hodně cenu přestřelí a pokud se telefon nebude prodávat, tak zlevní. Tak jak tomu bylu u HTC M9.

Nový klip na výdrž baterie HTC 10