Nejnovější video Huawei P10

S přicházející MWC 2017 v Barcelóně, které se koná již za dva týdny, tak přichází i spousta reklamních videí. Právě jednot je na Huawei P10 a P10 plus. Od samotné společnosti jsme se nedozvěděli nic, co se týče specifikací telefonu, až dnes. Huawei vydalo do světa 20 sekundové video na Youtube. Jedná se o video […]

Huawei P10

S přicházející MWC 2017 v Barcelóně, které se koná již za dva týdny, tak přichází i spousta reklamních videí. Právě jednot je na Huawei P10 a P10 plus. Od samotné společnosti jsme se nedozvěděli nic, co se týče specifikací telefonu, až dnes.

Huawei P10 Barcelona

Huawei P10 Barcelona

Huawei vydalo do světa 20 sekundové video na Youtube. Jedná se o video s názvem „Změňte pohled světa na vás“, který je rozdělen pomocí dvou očí, což znamená dvojí fotoaparát, který jsme mohli vidět na Huawei P9. V horní části obrazovky vidíme logo firmy Huawei a v dolní části datum, kdy bude telefon odhalen. Následně se video přehodí do zelené barvy, kde je nápis Huawei P10. Poté video skončí.

https://www.youtube.com/watch?v=X4OsqrK3oXk

Specifikace telefonu Huawei P10

Oficiální specifikace mobilního telefonu Huawei P10 je Kirin 960 SoC a 4GB nebo 6GB RAM. Přichází i větší telefon s názve Huawei P10 Plus.