Nejrychlejší průvodce Grand Kaizen levelováním

Bojujete s tím, kde začít? Náš průvodce Grand Kaizenem je přátelský pro začátečníky a nabízí spoustu tipů a triků, jak dosáhnout vyšší úrovně! Povedeme vás skrz počáteční fáze hry a ukážeme…

Nejrychlejší průvodce Grand Kaizen levelováním

Bojujete s tím, kde začít? Náš průvodce Grand Kaizenem je přátelský pro začátečníky a nabízí spoustu tipů a triků, jak dosáhnout vyšší úrovně! Povedeme vás skrz počáteční fáze hry a ukážeme vám, kam jít nejprve a potom! Takže zůstaňte s námi, protože jsme prakticky váš Grand Kaizen tutoriál.

Grand Kaizen je hra na platformě Roblox inspirovaná legendárním Jujutsu Kaizen. Staňte se uživatelem kletby nebo Jujutsu čarodějem a vstupte do otevřeného světa magických schopností a bojových soubojů. Čekají na vás úkoly, bossové k poražení a škála zbraní, které můžete vyzkoušet. Na co ještě čekáte? Jděte a zvyšujte úroveň svých dovedností, abyste se stali nejmocnějším a nebezpečným uživatelem kletby.

Grand Kaizen můžete hrát nyní na Robloxu. Máme také průvodce kódy Grand Kaizen, pokud potřebujete povzbuzení nebo si jen užít nějaké dárky zdarma!

Průvodce Grand Kaizenem pro zvyšování úrovně

Jakmile vytvoříte svou postavu a spawnujete do hry, všimnete si několika rozšiřujících se cest ve různých směrech a přímo před vámi Jujutsu Preliminary. Preliminary má dvě NPC postavy, se kterými můžete interagovat – Roly, který prodává zbraně, a Ezra, který vás vyzve k provedení vašeho začátečnického úkolu.

Buď po mluvě s Ezrou nebo s použitím tohoto průvodce vám bude řečeno, abyste se nejdříve vydali po cestě doleva. Sledujte tuto cestu, dokud neuvidíte Petera, NPC, který vám nabídne váš první úkol. Tento úkol je vaším seznámením s bojovou mechanikou hry. Peter vysvětluje, že Keinor se vzteká a bojuje s každým, koho potká, a musí být zastaven.

Tento úkol můžete opakovat pro EXP, dokud nedosáhnete úrovně 10. Nyní, s dobrým porozuměním bojové mechanice a silnějšími údery, jste připraveni na další oblast na mapě!

Úroveň 10

Vraťte se k Jujutsu Preliminary a nyní se vydejte cestou doprava. Brzy potkáte poněkud povědomou tvář, Megumiho! Stojí před ohraničeným tréninkovým prostorem, do kterého můžete vstoupit pouze pokud máte úroveň 10+. Zde budete opakovat cyklus ničení náhodných nepřátel, dokud nedosáhnete úrovně 20. Poté se můžete opět vydat dál…

Úroveň 20

Pokračujte po cestě, která vede od Megumiho (a spawnu), a ta vás dovede k Jujutsu High. Ale než budete připraveni vstoupit do školy, potkáte ještě jednoho NPC, trenéra

Zdroj: https://www.droidgamers.com/guides/grand-kaizen-levelling-guide/