Vypnout reklamy

Poté, co měl Google Pixel 2 pár problému se svým zařízením, tak i některé telefony Note8 mají problémy. Nicméně jde krásně vidět, že nic není bezchybné a nikdo neví, jestli zrovna nedostane ten vadný kousek. Avšak díky bohu za reklamační řád v našem světě, takže se nikdo nemusí bát ztráty peněz. Na jednotlivých fórech společnosti […]

1.11.2017

Některé telefony Samsung Galaxy Note8 zamrzají

Poté, co měl Google Pixel 2 pár problému se svým zařízením, tak i některé telefony Note8 mají problémy. Nicméně jde krásně vidět, že nic není bezchybné a nikdo neví, jestli zrovna nedostane ten vadný kousek. Avšak díky bohu za reklamační řád v našem světě, takže se nikdo nemusí bát ztráty peněz.

Na jednotlivých fórech společnosti Samsung si uživatelé stěžují právě na zamrzání tohoto telefonu. Stává se to většinou v případě, kdy chce jít uživatel do aplikace s kontakty nebo třeba chtějí zavolat či spustit aplikaci messanger.

Je potřeba v takovém případě zařízení restartovat nebo čekat, než se vám vybije baterie. Tyto problémy nevypadají na to, že by se objevovali jen v některých zemích. Problém je jak v Evropě, tak i v Americe, kde jsou rozdílné čipové sady. 

Oficiální vyjádření Samsungu ještě nebylo.

Buroň Tomáš