Nenechte si ujít nejlepší slevy na chytré domácí zařízení

Nejlepší chytré domácnosti za skvělé ceny!Během prodejního víkendu před Labour Day a nadcházejícího vánočního období se nebudeme o smart home zařízení ochuzovat. Máme slevy na vše, od chytrých reproduktorů po video…

Nenechte si ujít nejlepší slevy na chytré domácí zařízení

Nejlepší chytré domácnosti za skvělé ceny!

Během prodejního víkendu před Labour Day a nadcházejícího vánočního období se nebudeme o smart home zařízení ochuzovat. Máme slevy na vše, od chytrých reproduktorů po video zvonek, a dokonce i na hlasem ovládané žárovky. Jak je u nás zvykem, prolezli jsme všechny nesmysly, abychom vám přinesli přehled nejlepších nabídek na některá z našich oblíbených zařízení pro chytrou domácnost. Takže si můžete být jisti, že nejen dostanete dobré ceny, ale také skvělý produkt.

Hned na začátku musíme zmínit chytré reproduktory. Jsou to vynikající zařízení, která vám umožňují poslouchat hudbu, ovládat ostatní chytré domácí spotřebiče a zodpovídat otázky pomocí hlasových povelů. Nejlepšími možnostmi na trhu jsou momentálně Amazon Echo a Google Nest Hub. Oba tyto reproduktory přicházejí s řadou funkcí, jako je hlasové zavolání, přehrávání oblíbených skladeb nebo možnost ovládání televize pomocí hlasu. Vyberte si ten, který vám nejlépe vyhovuje a užijte si hudbu a chytrou domácnost ve v jednom.

Jestliže hledáte zařízení na zabezpečení vašeho domu, video zvonek je určitě tím správným řešením. Umožňuje vám vidět, kdo přichází k vašim dveřím, i když nejste doma. Momentálně jsou dva video zvonky ve slevě, a to Ring Video Doorbell 2 a Nest Hello. Oba tyto zvonky poskytují vynikající obrazovou kvalitu a možnost dvoucestného komunikačního systému. Navíc jsou odolné vůči povětrnostním podmínkám, takže nemusíte mít obavy o jejich bezpečnost.

A co osvětlení? Pokud chcete ovládat osvětlení ve svém domě pomocí hlasových povelů, můžete si pořídit hlasem ovládané žárovky, jako je Philips Hue nebo tp-link Kasa Smart. Tyto žárovky vám umožní nastavovat barvu a intenzitu světla podle vašich představ. Stačí říct „Zapni červené světlo“ a vaše místnost se okamžitě změní na příjemný a teplý odstín červené barvy.

Samozřejmě, všechna tato zařízení vyžadují připojení k internetu a kompatibilitu s chytrou domácností. Ale nebojte se – všechny nabízené produkty jsou snadno nastavitelné a intuitivní. Takže i když jste začátečníkem v této oblasti, můžete být jisti, že s nimi nebudete mít žádné problémy.

Pokud hledáte skvělé ceny na chytrá zařízení pro svou domácnost, neváhejte a využijte naši nabídku. A pokud máte nějaké dotazy, podívejte se na naši často

Zdroj: https://www.androidpolice.com/best-smart-home-deals/