Vypnout reklamy

Xiaomi již oficiálně oznámí Redmi 7 telefon a to 10. ledna. Nový telefon dorazí s obrovským rozlišením fotoaparátu a to 48MPx. Právě nový telefon Redmi 7 dorazil s testem Geekbench právě nedávno.

Teď máme k dispozici video, které neukáže nic ze specifikací, ale jedná se o neobvyklý test odolnosti telefonu. Právě několik lidí na tento telefon prostě skočí.

Na videu pak můžete vidět, že přední ani zadní část není poškození. Nicméně tohle video nic nedokazuje o odolnosti telefonu. Jelikož plocha telefonu na kterou se šlape je velká a vlastně i nohy daných lidí, kteří šlapou na telefon, tak většině telefonu by se v takovém případě nic nestalo. Možná by to chtělo otestovat na nerovném povrchu. Zde by se ukázala jeho odolnost. 

Takhle to je jenom menší komedie.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.