NetEase Connect 2022

NetEase Connect 2022 představil spoustu zajímavých her, které ještě tento rok vydá. Jde vidět, že herní mobilní průmysl se parádně rozjíždí.

Včera proběhla konference, kde společnost NetEase představila spoustu zajímavých her. A nebylo jich zrovna málo. Šlo o celkem 15 herních titulů, které jste zde mohli zahlédnout. Pojďme se podívat na ty největší.

Takový Harry Potter: Magic Awakened, který má dorazit i na PC, tak míří i na mobilní telefonu. Po úspěšném startu v Číně, se chystá tento rok na spuštění do celého světa.

Aplikaci stáhnete níže

Mezi další se řadí NARAKA: BLADEPOINT, který byl potvrzen s optimalizovaným ovládáním a skvělou grafikou. Tato hra je určena až pro 60 hráčů a to se zbraněmi na blízko. Hra také zavítala na PC.

Aplikaci stáhnete níže

Dále jde o hru Once Be Human, což je nová survival hra, kterou NetEase odhalil. Hráč bude muset přežít v této divoké době a bojovat proti monstrům. Hra disponuje jak PvP a PvE módem.

Tank Company je masivní multiplayer hra, ve které budete ovládat tank a střílet na vše, co se hýbe. Jde o hru, kde se ocitáte ve formě 15 na 15 hráčů.

Missing Zero je kompetitivní hra ve formátu 2 na 4 hráče, kde je potřeba být opravdu potichu. Hráči si zahrají za ty, kteří narušují prostor a ty, kteří jsou stíhání. Hra dorazí 8. července na iOS i Android a PC.

ZOZ: Final Hour je typ hry, který je v atmosféře post-apokalyptického světa, kde budou lidé, kteří jsou ještě v pořádku, tak poslání na záchranu lidstva před zombíky. Prozatím startuje beta od 26. května.

Ace Racer je hra,, která míří na závodníky. Získáte tady závodní auta a ultra realistickou grafiku. Prozatím je ve fázi uzavřeného testování, které bude pokračovat i v červnu.