NetEase Connect 2022

Včera proběhla konference, kde společnost NetEase představila spoustu zajímavých her. A nebylo jich zrovna málo. Šlo o celkem 15 herních titulů, které jste zde mohli zahlédnout. Pojďme se podívat na ty největší.

Takový Harry Potter: Magic Awakened, který má dorazit i na PC, tak míří i na mobilní telefonu. Po úspěšném startu v Číně, se chystá tento rok na spuštění do celého světa.

Harry Potter: Magic Awakened
Price: To be announced

Mezi další se řadí NARAKA: BLADEPOINT, který byl potvrzen s optimalizovaným ovládáním a skvělou grafikou. Tato hra je určena až pro 60 hráčů a to se zbraněmi na blízko. Hra také zavítala na PC.

Naraka+
Price: Free

Dále jde o hru Once Be Human, což je nová survival hra, kterou NetEase odhalil. Hráč bude muset přežít v této divoké době a bojovat proti monstrům. Hra disponuje jak PvP a PvE módem.

Tank Company je masivní multiplayer hra, ve které budete ovládat tank a střílet na vše, co se hýbe. Jde o hru, kde se ocitáte ve formě 15 na 15 hráčů.

Missing Zero je kompetitivní hra ve formátu 2 na 4 hráče, kde je potřeba být opravdu potichu. Hráči si zahrají za ty, kteří narušují prostor a ty, kteří jsou stíhání. Hra dorazí 8. července na iOS i Android a PC.

ZOZ: Final Hour je typ hry, který je v atmosféře post-apokalyptického světa, kde budou lidé, kteří jsou ještě v pořádku, tak poslání na záchranu lidstva před zombíky. Prozatím startuje beta od 26. května.

Ace Racer je hra,, která míří na závodníky. Získáte tady závodní auta a ultra realistickou grafiku. Prozatím je ve fázi uzavřeného testování, které bude pokračovat i v červnu.