Vypnout reklamy

Spousta firem se chce dát na streamovaní her a pravděpodobně to bude téma do budoucna. Důvod je jednoduchý. Hry se pak dají hrát jak na mobilním telefonu, tak i PC. Výpočetní výkon se bere ze serverů vzdáleném a záleží pouze na kvalitě připojení. Do budoucna by to možná i znamenalo, že budeme platit měsíčně za servery, […]

14.6.2018

Netflix bude streamovat hry? Ano. Jen některé.

Spousta firem se chce dát na streamovaní her a pravděpodobně to bude téma do budoucna. Důvod je jednoduchý. Hry se pak dají hrát jak na mobilním telefonu, tak i PC. Výpočetní výkon se bere ze serverů vzdáleném a záleží pouze na kvalitě připojení.

Do budoucna by to možná i znamenalo, že budeme platit měsíčně za servery, odkud bereme výpočetní výkon. To by znamenalo, že doma bychom nemuseli mít herní dělo. Avšak když si měsíční platbu spočítáme, tak kolik to bude dělat za pár let. Uvidíme, jak se streamování her rozjede.

Minecraft Story Mode je jediná potvrzená hra

Firma Netflix, která je víceméně videotékou, tak se rozhodla spustit i nějaké hry. Je potvrzeno přímo Netflixem, že bude Minecraft Story Mode, kde je licencováno 5 sérií této hry. Důvodem je podle nich příběh, který se mezi filmy a seriály hodí.

Netflix však nebude mít veškeré hry, právě jen takové, kde je nějaký příběh a možná i rozdělen do několika epizod.

Samotný Microsoft se chce dát také na dráhu streamování her.

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.