Netflix mobilní aplikace obdrží dalších 7 nových her

Zahrajte si 7 nových her, které máte v rámci aplikace Netflix v mobilním telefonu. Jediné co potřebujete, tak mít předplatné služby Netflixu.

Netflix postupně rozjíždí svůj business v oblasti her na mobilní telefon a nyní do svého katalogu přidalo dalších 7 her. Všechny hry jsou zdarma, bez reklam a disponují platbami v aplikaci. V rámci netflix předplatného však nemusíte hry znovu kupovat, máte je v rámci předplatného.

Jde tedy o hru Skies of Chaos což je nová zábavná hra, kde budete létat a střílet na různé vizuální charaktery. Flutter Butterflies je hra pro ukázku vaší kreativity a to tak, že sbíráte motýly v deštném pralese.

Dále je tady hra Stranger Things: Puzzle Tales, což je nový díl oblíbené série Netflixu. Jde o logickou RPG hru, kde budete střídat boj s nepřáteli a zvyšováním úrovní své postavy. Dále jde o Country Friends hru, což je farmářský simulátor, kde budete spravovat obrovskou úrodu i s kamarády.

Dále tady máme Cats & Soup, což je hra, která se odehrává v kouzelném lese a pomáháte kočkovitým zvířátkům, kde musíte vytvořit chutnou polévku a tu naservírovat svým zákazníkům.

Nechybí ani Reigns: Three Kingdoms, což je zase strategická hra a nechybí ani Hello Kitty Happiness Parade. Jde o zábavnou taneční hru, kde poběžíte a musíte doběhnout do cíle v pořádku.