Netflix potvrdil, že GTA: Trilogie – The Definitive Edition bude dostupná 14. prosince pro předplatitele na App Store, Google Play a v mobilní aplikaci Netflixu.

Netflix potvrdil, že GTA: The Trilogy – The Definitive Edition bude k dispozici od 14. prosince pro předplatitele na App Store, Google Play a v mobilní aplikaci Netflixu.

Fanoušci Grand Theft Auto…

Netflix potvrdil, že GTA: Trilogie - The Definitive Edition bude dostupná 14. prosince pro předplatitele na App Store, Google Play a v mobilní aplikaci Netflixu.

Netflix potvrdil, že GTA: The Trilogy – The Definitive Edition bude k dispozici od 14. prosince pro předplatitele na App Store, Google Play a v mobilní aplikaci Netflixu.

Fanoušci Grand Theft Auto mohou začít odpočítávat dny do vydání nové edice oblíbené hry. Společnost Netflix oznámila, že GTA: The Trilogy – The Definitive Edition bude dostupná pro své předplatitele již od 14. prosince. Tato edice zahrnuje tři klasické hry z série Grand Theft Auto: GTA III, GTA: Vice City a GTA: San Andreas.

Všechny tři hry jsou přepracované a vylepšené, aby nabídly ještě lepší zážitek ze hry. Grafika a ovládání byly optimalizovány pro mobilní zařízení a plně využívají výkonnosti moderních smartphoneů. Hráči se mohou těšit na znovuobjevení honiček autem po městech, akčních misí a svobody, kterou tento herní svět nabízí.

Pro přístup k GTA: The Trilogy – The Definitive Edition je nutné být předplatitelem Netflixu a mít nainstalovanou aplikaci na App Store nebo Google Play. Hru také mohou hrát přímo v mobilní aplikaci Netflixu, což je velmi pohodlné pro všechny hráče.

FAQ:

1. Kdy bude GTA: The Trilogy – The Definitive Edition vydána?
Odpověď: Hra bude k dispozici od 14. prosince.

2. Na jakých platformách bude hra dostupná?
Odpověď: Hra bude dostupná pro předplatitele na App Store, Google Play a v mobilní aplikaci Netflixu.

3. Jaké hry jsou součástí GTA: The Trilogy – The Definitive Edition?
Odpověď: Edice zahrnuje hry GTA III, GTA: Vice City a GTA: San Andreas.

4. Je nutné být předplatitelem Netflixu pro hraní této hry?
Odpověď: Ano, pro přístup k GTA: The Trilogy – The Definitive Edition je nutné mít aktivní předplatné Netflixu.

5. Je možné hrát hru přímo v mobilní aplikaci Netflixu?
Odpověď: Ano, hru je možné hrát přímo v mobilní aplikaci Netflixu, což je velmi pohodlné pro hráče.

Zdroj: https://www.phonearena.com/news/grand-theft-auto-free-games-netflix_id153068