Vypnout reklamy

Netflix představuje další dvě exkluzivní hry

Netflix Games představil další dvě nové hry, kde jednu určitě znáte z PC a je to Twelve Minutes. Druhá hra je klikací adventura.

Netflix Game oznámilo další dvě hry, které jsou nyní k dispozici v rámci předplatného ke stažení. Celkově má tak Netflix Games asi 48 herních titulů. Jde tedy nově o hry Twelve Minutes a Kentucky Route Zero. Obě hry si nyní můžete do svého telefonu stáhnout.

Pokud jste o Twelve Minutes ještě neslyšeli, tak jde o logickou hru, kde jste ve smyčce. Hra byla minulý rok vydaná v srpnu i na PC a po roce se tak dostává i na mobilní telefony, jelikož není ani nikterak náročná na ovládání, takže port byl vcelku jednoduchý. Musíte bojovat o holé přežití, kdy zároveň je potřeba přijít na to, proč se tohle zrovna vám děje.

Twelve Minutes
Twelve Minutes

Poté je tady hra Kentucky Route Zero, což je klikací adventura, která se odehrává na jihu Spojených Států, kde se budete snažit doručit balíček. Při tomto dobrodružství narazíte na různé herní charaktery, kteří budou odkrývat příběh, který pojednává o tom, jak kapitalismus ovlivňuje traumata lidí, ztrátu, vinu a další.

Kentucky Route Zero
Kentucky Route Zero