Vypnout reklamy

Netflix přidal pět nových mobilních her do Android aplikace

Pokud jste někdy poohlíželi po aplikaci Netflix na mobilním telefonu a mysleli jste si, že něco schází, tak určitě jste neměli na mysli hry. Jsou důležitější věci, které bychom třeba v aplikaci Netflix na mobil viděli.

Nicméně Netflix si myslí, že přidání her do této aplikace je skvělá myšlenka a poté, co byla tato možnost oznámena v červenci tohoto roku, tak v demu se dostala na trh jedna hra v Srpnu tohoto roku.

Nyní to vypadá již tak, že platforma je připravená spustit Netflix Games platformu po celém světě a nyní všem lidem, kteří používají Netflix aplikaci pro telefon, tak dostanete přístup k hrám Stranger Things: 1984, Stranger Things 3: The Game, Shooting Hoops, Card Blast a Teeter Up.

Vše co potřebujete, tak je předplatné Netflixu. Hry nejsou za nějaký příplatek, nejsou ve hrách in-app platby. Hry si pak budete moci vybrat z vysouvacího menu v horním části. Stačí si vybrat řádek hry.

Hra pak bude spuštěna ve výchozím nastavení jazyku vašeho Netflixu. Pokud nebude daný jazyk k dispozici, tak ve výchozím nastavení bude hra v angličtině. Některé hry budou potřeba mít připojení k internetu a některé fungují v offline.