Netflix přidává Raji: Ancient Epic do své knihovny her

Přečtěte si o nové hře Raji: Ancient Epic, která se přidala do knihovny Netflix. Hra nabízí unikátní grafiku inspirovanou indickou kulturou a dobrodružný příběh mladé dívky vyvolené bohy, aby bojovala proti démonické invazi.

Společnost Netflix přidala do své stále se rozšiřující knihovny novou hru, akční dobrodružství Raji: Ancient Epic. Hra, kterou společnost Nodding Heads Games již dříve vydala na Nintendo Switch, Xbox One a PS4, se po třech letech od svého prvního vydání konečně dočkala i svého mobilního debutu.

Vyvolení bohy Přestože se Raji zaměřuje na dobrodružnou stránku hratelnosti: Ancient Epic má podrobný lore, který vytváří silnou kampaň. Odehrává se v Indii a mladá dívka Raji se v ní postaví za své vyšší poslání.

Bohové si ji vybrali, aby bojovala proti démonické invazi do lidské říše. Válka mezi bohy a démony zůstala po tisíc let nečinná a umožnila lidstvu zapomenout. Lidé, pohodlně usazení ve svém falešném pocitu bezpečí, se ocitli napospas démonům, kteří se vrátili, aby se pomstili.

Nyní musíš jako Raji využít své nově nabyté schopnosti, abys zachránil Lidstvo před invazí! Bojujte s démony a zachraňujte nevinné životy, zatímco procházíte ruinami svého vlastního města.

Dynamická hratelnost Raji: Ancient Epic z větší části představuje hratelnost ve formě 3D sidescrolleru. Přizpůsobuje se vašim pohybům a vy si budete proklestit cestu starověkou Indií ve snaze najít svého bratra.

Když zrovna nebudete skákat po válkou zničených městských budovách, budete bojovat s démony. Démoni jsou však inteligentní, protože se naučí každý váš pohyb, takže každá nová bitva je obtížnější než ta předchozí.

Příběh plný emocí a dobrodružství V průběhu hry se Raji setká s různými bohy a bohyněmi indické mytologie, kteří jí pomáhají v jejím boji proti démonům. Příběh se vyvíjí podle vašich rozhodnutí a interakcí, což vám umožní prozkoumat různé způsoby, jak zastavit démonickou invazi a zachránit Rajiin bratra.

Spolupráce s Netflixem S přidáním Raji: Ancient Epic do Netflixovy knihovny her získává tato působivá hra novou platformu a příležitost oslovit širší publikum. To jistě potěší jak hráče, tak i tvůrce hry.

Na jakých platformách je Raji: Ancient Epic dostupná?

Hra je nyní dostupná na Nintendo Switch, Xbox One, PS4 a na mobilních zařízeních přes Netflix.

Jaký je hlavní děj hry Raji: Ancient Epic?

Hra sleduje příběh mladé dívky jménem Raji, která byla vyvolena bohy, aby bojovala proti démonické invazi a zachránila lidský svět.

Jaký je styl hratelnosti Raji: Ancient Epic?

Hra představuje hratelnost ve formě 3D sidescrolleru s bojem, skákáním a průzkumem.

Co je unikátní na grafice hry?

Grafika hry se zaměřuje na estetické zpracování inspirované bohatou indiánskou kulturou.

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.5

Popis

Přečtěte si o nové hře Raji: Ancient Epic, která se přidala do knihovny Netflix. Hra nabízí unikátní grafiku inspirovanou indickou kulturou a dobrodružný příběh mladé dívky vyvolené bohy, aby bojovala proti démonické invazi.