Netflix přidává remasterovanou verzi hry World of Goo do svého seznamu her pro mobilní zařízení.

Přidává se nová hra do nabídky Netflixu - remasterovaná verze hry World of Goo od vývojářského studia 2D BOY. Tento logický hit z roku 2008 nabídne modernizovanou grafiku a vylepšené rozlišení pro různé velikosti obrazovek. Exkluzivně pouze pro předplatitele Netflixu.

Netflix přináší fanouškům mobilních her novou lahůdku – remasterovanou verzi nezávislé hry World of Goo od vývojářského studia 2D BOY. Tato logická hra se původně objevila v roce 2008 a nyní se může pyšnit modernizovanou grafikou a vylepšeným rozlišením pro různé velikosti obrazovek. Hráči budou moci vychutnat si tento hit bez otravných reklam a dravých nákupů v aplikacích, a to exkluzivně pouze na platformě Netflix.

Ve World of Goo se hráči vydávají na cestu napříč různými tajemnými úrovněmi a objevují nové Goo Balls s jedinečnými schopnostmi. Hra je založena na fyzikálních principech a hráči si mohou vypěstovat tvůrčí svaly tím, že staví své vlastní věže s World of Goo Corporation. Díky podpoře ukládání do cloudu se hráči nemusí bát o ztrátu svého postupu.

Tuto remasterovanou verzi si mohou užít všichni předplatitelé Netflixu od 23. května na zařízeních s operačními systémy iOS a Android. Hra je ideální pro fanoušky logických her, kteří hledají novou výzvu a rádi si užívají krásné grafiky.

Kde bude remasterovaná verze hry World of Goo dostupná?

Exkluzivně pouze pro předplatitele Netflixu na zařízeních s operačními systémy iOS a Android.

Jaké novinky nabízí remasterovaná verze hry?

Modernizovanou grafiku a vylepšené rozlišení optimalizované pro různé velikosti obrazovek, a také podporu ukládání do cloudu.

Je hra stále založena na fyzikálních principech?

Ano, hra stále využívá fyzikální principy a hráči si mohou vypěstovat tvůrčí svaly tím, že staví své vlastní věže.

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
4.3

Popis

Přidává se nová hra do nabídky Netflixu – remasterovaná verze hry World of Goo od vývojářského studia 2D BOY. Tento logický hit z roku 2008 nabídne modernizovanou grafiku a vylepšené rozlišení pro různé velikosti obrazovek. Exkluzivně pouze pro předplatitele Netflixu.