Netflix rozšiřuje svůj katalog her o dalších 50 titulů do konce tohoto roku

Netflix rozšiřuje svůj katalog her o dalších 50 titulů a to do konce svého roku. Vyplývá to z vyjádření v The Washington Post.

Minulý rok Netflix spustil herní službu, která umožňovala předplatitelům Netflixu si stáhnout a zahrát vybrané hry zcela zdarma. V této chvíli je k dispozici celkem 17 herních titulů, ale podle článku na The Washington Post to bude do konce roku celkem 50 her.

Nejde však o streamovací službu, jako je GeForce Now nebo Google Stadia. Mluvíme tady o katalogu her, který je v rámci předplatného zdarma. Nedávno vyšlo najevo, že se chystá hra Výbušná koťátka, která bude mít i premiéru na Netflixu v roce 2023.

Netflix si hodně zakládá na tom, aby k daným seriálům nebo filmům měl i své hry. Zároveň je spousta seriálů, které jsou na Netflixu založené právě na hrách, jde třeba o zaklínače nebo Arcane (což je založeno na League of Legends).

Netflix třeba nabízí přístup do hry Stranger Things: 1984 a Stranger Things 3: The Game, které jsou založeny právě na seriálů, který byl hitem.

Jaké další hry Netflix nabízí? To se můžete podívat zde.