Netflix zahajuje předregistraci pro Cozy Grove: Camp Spirit

**Cozy Grove** se vrací s pokračováním nazvaným **Camp Spirit**, které je nyní dostupné k předregistraci pro všechny mobilní hráče prostřednictvím **Netflix Games**. Původní Cozy Grove bylo dostupné na **Apple Arcade**, ale…

Netflix zahajuje předregistraci pro Cozy Grove: Camp Spirit

**Cozy Grove** se vrací s pokračováním nazvaným **Camp Spirit**, které je nyní dostupné k předregistraci pro všechny mobilní hráče prostřednictvím **Netflix Games**. Původní Cozy Grove bylo dostupné na **Apple Arcade**, ale později bylo z této služby odstraněno. Vývojáři hry, společnost **Spry Fox**, byli v roce 2022 akvizováni Netflixem a spolupráce obou týmů vedla ke vzniku Cozy Grove: Camp Spirit.

### Co je nového v Camp Spirit?

Ve hře Cozy Grove: Camp Spirit se ujmete role **Spirit Scouta**, který po havárii autobusu uvízl na strašidelném ostrově. Vaším cílem bude spřátelit se s duchovými zvířaty, ponořit se do jejich příběhů a přinést na tento tajuplný ostrov trochu radosti. Denní postup ve hře sleduje skutečný kalendář, což znamená, že se hra vyvíjí v reálném čase.

Hráči budou mít možnost **přizpůsobit svůj ostrov**, rybařit a dokonce používat tlakové mytí k obnově přirozené krásy ostrova. Potkáte nové postavy jako Kumari, Kyli a Orsina, spolu s dobře známými tvářemi jako Flamey a Mr. Kit. Navíc budete mít k dispozici nový ostrov k prozkoumání.

Pokud vás hra zajímá, podívejte se na předregistraci trailer pro Cozy Grove: Camp Spirit právě zde!

### Cozy Grove: Camp Spirit je nyní k dispozici pro předregistraci

Hra se pyšní nádhernými **ručně kreslenými krajinami** a akvarelovou estetikou, která ji činí skutečně útulnou. Má stejnou srdečnou atmosféru jako originál. Celosvětové spuštění hry je naplánováno na 25. června, exkluzivně pro **Netflix Games** na Android a iOS.

Jelikož jde o exkluzivitu pro Netflix, je otázkou, zda se hra dostane i na jiné platformy. Pokud jste fanoušky útulných her nebo Cozy Grove, připojte se do fronty na předregistraci Cozy Grove: Camp Spirit na **Google Play Store**.

Než odejdete, podívejte se na naše novinky o dalších nových hrách. **Nerd Survivors** je fantastická realita ve vesmíru Doom & Destiny. Pro více informací navštivte web **Droid Gamers**.

Navštivte článek: [Netflix Opens Pre-Registration For Cozy Grove: Camp Spirit, An Animal Crossing: New Horizons-Like Game](https://www.droidgamers.com/news/cozy-grove-camp-spirit-pre-registration/)

Zdroj: https://www.droidgamers.com/news/cozy-grove-camp-spirit-pre-registration/