Next-gen Samsung Galaxy Buds zcela s novým designem

Samsung Galaxy Buds se zcela novým designem. Nyní vystupují jako sluchátka „Bean“. Budou vypadat jako ledvinky, ale jak dlouho vydrží na baterií, to nikdo neví.

Samsung Galaxy Buds Bean

Samsung Galaxy Buds + jsou již k dispozici a nyní Samsung pracuje už na dalších a tedy třetí generaci nových sluchátek, které mají dorazit za pár měsíců.

Tento nový typ sluchátek bude prozatím vystupovat jako „Bean“. Sluchátka budou vypadat jako ledvinky.

K dispozici máme 3D rendery, které poukazují na možný design. Nemusí tomu však takto být. Design se může před uvedením na trh lehce změnit.

Samsung Galaxy Buds Bean
Samsung Galaxy Buds Bean

Tato sluchátka se od svých předchůdců liší, protože nově nebudou z uší vyčnívat a měly by perfektně padnout.

Stále chybí aktivní potlačení hluku

Samsung sluchátka však stále nebudou mít k dispozici aktivní potlačení hluku. Nemá to v žádných sluchátkách, protože podle všech informacích Samsung tuto funkci implementuje až ve chvíli, kdy bude odladěná.

Co se týče velikosti baterie v těchto nových sluchátek, tak je to jedna velká neznámá. Sám Samsung sluchátka ještě pořádně neotestoval, takže nemohou říct.

Kdy dorazí?

Podle serveru WinFuture mají tyto sluchátka nové generace dorazit během několika měsíců. My si osobně myslíme, že dorazí zároveň s telefony Galaxy Note 20, což se stane někdy v srpnu tohoto roku. Vše záleží, jak se bude vyvíjet pandemie ve světě.