Vypnout reklamy

Nexus Sailfish interní soubor build.prop prozrazen

Po několika spekulacích tady máme další informace ohledně Nexus Sailfish. Teď už je naprosto jasné, že HTC vyrábí nový Nexus pro Google. Nedávno unikly informace o větším modelu Marlin a menším Sailfish. Dnes pro vás máme čerstvou informací. Jedná se o uniklý soubor build.prop, který pochází ze zařízení Sailfish. Tento soubor disponuje interním nastavením, konfigurací […]

Nexus

Po několika spekulacích tady máme další informace ohledně Nexus Sailfish. Teď už je naprosto jasné, že HTC vyrábí nový Nexus pro Google. Nedávno unikly informace o větším modelu Marlin a menším Sailfish.

Dnes pro vás máme čerstvou informací. Jedná se o uniklý soubor build.prop, který pochází ze zařízení Sailfish. Tento soubor disponuje interním nastavením, konfigurací a také informací ohledně hardwaru. Systém Android OS má v tomto souboru uložené veškeré informace.

Můžeme vidět, že je použi ARM64-V8a a MSM8996, což ukazuje na chipset Qualcomm Snapdragon 820. Zajímalo by nás tedy, jaký chipset použije Merilin, jestli ten stejný nebo přetaktovaný na Snapdragon 821?

Google Nexus Sailfish

Google Nexus Sailfish

Displej bude mít podle všeho 420PPI. Pokud bude 5.2 palcový displej, tak je definitivní, že bude mít FullHD rozlišení.