Vypnout reklamy

Měli jsme tady novinku ohledně aplikací, které jsme shrnuli. Nicméně na mobilní telefony vycházejí taktéž mobilní hry. Těm se věnujeme většinu čau a snažíme se vždy najít ty nejlepší. Nicméně je jasné, že nedokážeme pokrýt všechny. Vybrali jsme několik nezapomenutelných her v roce 2017.

Jen abyste věděli, tak ne všechny hry z tohoto seznamu jsou nějak skvělé. Nicméně nedalo se na ně zapomenout. Avšak je zde spoustu her, které jsou dobré a další hry najdete třeba u nás v kategorií Android hry.

Beat Street

Jedná se o arkádu, která je vytvořena v pixelovém grafickém zpracování. Gamesa nabízí parádní hratelnost, jednoduchou a stále zábavnou.

Cat Quest

Hra vám nabízí otevřený svět, spoustu katakomb. Gamesa se točí okolo malých kočiček, které bojují za svou vlast.

Splitter Critters

Nová logická hra, která se odehrává v nebezpečném světě. Je potřeba poslat všechny hrdiny zpět do mimozemské lodi.

Slayway Camp

Zahrajte si gamesu, kde budete ovládat psychotického hrdinu. Ten chce zabít veškeré lidi v táborech. Pomozte mu v tom.

The Elder Scrolls: Legends

Máme tady epickou dobrodružnou cestu skrz město, které je vyplněno nebezpečím. Jedná se o karetní gamesu, kde musíte řešit spoustu hádanek.

Modern Combat Versus

Velmi populární hra se vrátila zpět na mobilní telefony v roce 2017. Jedná se o gamesu, která nabídla hru pro více hráčů. Utíkejte nebo se změňte v zabijáka. Nicméně ujistěte se, že váš tým vyhraje.

Stranger Things: The Game

Hra přichází po televizní sérií, která je velmi populární. Hra je provedena v pixelovém grafickém zpracování.

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.