Hra na mobil Need for Speed: Most Wanted – první trailer

EA vydalo první trailer ke hře Need for Speed: Most Wanted. Z videa vyplývá že hra bude brzy ke stažení na Google Play a  Appstore, grafika vypadá úžasně,až by jste skoro řekli že na telefonu to není možné, ve hře by měla být realistická gravitace, takže když nabouráte tak se to na vašem autě projeví. […]

Need-For-Speed-Most-Wanted-2012-300x150

EA vydalo první trailer ke hře Need for Speed: Most Wanted.

Z videa vyplývá že hra bude brzy ke stažení na Google Play a  Appstore, grafika vypadá úžasně,až by jste skoro řekli že na telefonu to není možné, ve hře by měla být realistická gravitace, takže když nabouráte tak se to na vašem autě projeví. Třešnička na dortu ale je, že si budete moci jezdit jen tak, volné ježdění bude totiž přítomné! Zajezdit si budete moci s auty jako Dodge Challenger SRT8 392, Maserati GranTurismo MC Stradale, Porsche 911 Carrera S a s mnoha dalšími.

Na oficiálním blogu je informace o tom, že hru budete ovládat nakláněním přístroje, budete sbírat rychlostní body, vaše rekordy se budou nahrávat online, takže co nahrajete na svém mobilu, tak vám zůstane a budete moci pokračovat na jiném zařízení. V oficiální zprávě je také těchto pár screenshotů:

 

 

Místnost vývojářského studia které na této hře dělá ↓ Vývojáři se toho ujali ti pravý, studio Firemonkeys dělá i na závodní hře Real Racing 3, která bude jistě také úžasná!

Více informací na facebook stránce či v oficiální zprávě.