Niagara představuje novou rodinu ikonových balíčků pro jednoduché používání vlastních a tematických ikon

Niagara představila novou rodinu ikonových balíčků, které mají usnadnit používání vlastních ikonových balíčků a tematických ikon. Nově přidané ikonové balíčky s názvem "Anycon" využívají existující algoritmus Niagary, který dokáže přesněji přiřadit...
Niagara představuje novou rodinu ikonových balíčků pro jednoduché používání vlastních a tematických ikon

Niagara představila novou rodinu ikonových balíčků, které mají usnadnit používání vlastních ikonových balíčků a tematických ikon. Nově přidané ikonové balíčky s názvem „Anycon“ využívají existující algoritmus Niagary, který dokáže přesněji přiřadit obecné ikony k aplikacím, které nejsou podporovány. Tato funkce je dostupná pouze v placené verzi Niagary a je zahrnuta přímo do samotného launchera.

Niagara se tímto krokem snaží vyřešit problém s nekompatibilními ikonami, který se objevuje při používání vlastních ikonových balíčků a tematických ikon na Androidu. Díky novým ikonovým balíčkům od Niagary bude možné úspěšně nahradit původní ikony nepodporovaných aplikací a dosáhnout tak sjednoceného vzhledu celého systému.

Výhodou tohoto nového systému je nejen jednodušší použití, ale i rychlost. Launcher Niagara totiž používá pokročilý algoritmus, který automaticky hledá nejvhodnější obecné ikony pro nepodporované aplikace. Díky tomu není potřeba manuálně hledat vhodné ikony nebo upravovat ikony, které se nezobrazují správně.

Jak tedy použít nové ikonové balíčky? Stačí si stáhnout a nainstalovat novou verzi Niagary a zakoupit její placenou verzi. Poté je možné v nastavení launcheru aktivovat funkci „Anycon“ a vybrat si z nabízených ikonových balíčků ten, který se vám nejvíce líbí. Niagara se postará o zbytek a automaticky přiřadí vhodné ikony pro vaše nepodporované aplikace.

Pokud jste tedy byli frustrovaní nekompatibilními ikonami na svém Androidu, Niagara nabízí řešení. S novými ikonovými balíčky „Anycon“ se již nemusíte trápit s hledáním správných ikon pro nepodporované aplikace. Stačí jednoduše zakoupit a aktivovat placenou verzi Niagary a mít tak garantován jednotný a esteticky příjemný vzhled celého systému.

FAQ:

1. Jsou ikonové balíčky „Anycon“ součástí zdarma dostupné verze Niagary?

Ne, ikonové balíčky „Anycon“ jsou dostupné pouze v placené verzi Niagary.

2. Jak fungují ikonové balíčky „Anycon“?

Launcher Niagara využívá pokročilý algoritmus k přiřazení obecných ikon pro nepodporované aplikace.

3. Jak mohu aktivovat funkci „Anycon“?

Je třeba stáhnout a nainstalovat nejnovější verzi Niagary a zakoupit její placenou verzi. Poté je možné v nastavení launcheru aktivovat funkci „Anycon“.

Zdroj: https://www.androidpolice.com/niagara-launcher-anycon-custom-icon-packs-fix/