Vypnout reklamy

Nitro Nation World Tour: Mobilní závodní hra inspirovaná Forza Horizon!

Nová závodní hra Nitro Nation World Tour pro Android je inspirována Forza Horizon a nabízí spoustu zábavy.

Pokud jste někdy snili o tom, že Forza Horizon bude dostupná pro Android, máme pro vás novinku. Ačkoliv nemusí být přesně to, co jste očekávali, je zde něco, co je velmi podobné.

Tímto novým titulem je Nitro Nation World Tour, která je inspirována populární závodní hrou pro Xbox. Je důležité zdůraznit: Není to nic jako Forza Horizon! Místo toho je zaměřena na vytvoření kolekce nejrychlejších automobilů, které můžete použít v závodech. Tyto vozy jsou navíc plně licencované, což znamená, že zahrnují řadu oblíbených modelů.

Jedním z klíčových prvků ve hře Forza je upravování aut pro každý závod, a tady Nitro Nation nezaostává. Hráči mohou vylepšovat, ladit a provádět údržbu svých vozidel pro lepší výkony.

Co je ovšem nové je absencia tradiční sociální hry. Hráči se mohou zúčastnit mnoha závodů, včetně online závodů s přáteli, účastnit se turnajů a snažit se dosáhnout vyššího postavení v žebříčcích. Pokud máte přátele, kteří hrají tuto hru, můžete je pozvat k sociálnímu klubu, což je funkce podobná cechům v MMORPG hrách. Toto umožňuje hráčům spolupracovat a sdílet automobily, aby mohli lépe konkurovat v náročných závodech a získávat herní měnu. V Nitro Nation World Tour, laskavost se rozhodně vyplácí!

Aplikaci stáhnete níže

Nitro Nation World Tour

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.8

Popis

Nová závodní hra Nitro Nation World Tour pro Android je inspirována Forza Horizon a nabízí spoustu zábavy.