Nokia 2 – první oficiální fotografie

Mělo by se jednat o nejlevnější telefon od firmy HMD. Nokia 2 bude pravděpodobně odhalena někdy ke konci tohoto měsíce a to zároveň s Nokia 8. Telefon se dnes objevil na FCC (Federal Communications Commissions), kde obdržel telefon specifikaci. Stále však nemáme informace ohledně specifikacích, krom té, že telefon bude mít Bluetooth 4.1. Nicméně jsou […]

Nokia 2

Mělo by se jednat o nejlevnější telefon od firmy HMD. Nokia 2 bude pravděpodobně odhalena někdy ke konci tohoto měsíce a to zároveň s Nokia 8. Telefon se dnes objevil na FCC (Federal Communications Commissions), kde obdržel telefon specifikaci.

Stále však nemáme informace ohledně specifikacích, krom té, že telefon bude mít Bluetooth 4.1. Nicméně jsou spekulace, že Nokia 2 bude mít 4.7 palcový nebo 5 palcový displej s HD rozlišením (720p). Jedná se o budgetový telefon pro lidi, kteří nechtějí utrácet spoustu peněz za telefon.

16. srpna HMD Global představí také Nokii 8. Doufáme, že se dozvíme více informací ohledně Nokia 2 ještě předtím, než bude představena.