Vypnout reklamy

Nokia 3 z roku 2017 získává nový operační systém a to je Android 9 Pie. Firma slíbila, že minimálně tři roky telefony budou získavat nový systém.

Poté, co se nový systém Android Pie dostal na telefony Nokia 3.1 Plus a 3.1 v únoru a březnu, tak HMD Global se rozhodlo, že právě tento měsíc aktualizuje i původní telefon Nokia 3.

Nokia 3 vyšla v roce 2017 a původně měla systém Android 7.0 Nugát o pár měsíců později dorazila na telefon aktualizace s novým systémem Android 8.0 a 8.1 Oreo.

Nokia 3 aktualizace Android Pie
Nokia 3 aktualizace Android Pie

Android Pie build pro Nokia 3 nese verzi V5.120 a nabízí vylepšení a nové funkce jako je nový systém navigace, adaptivní baterie a adaptivní jas. Zároveň aktualizace dorazila s bezpečnostním balíčkem pro Květen 2019. Tato aktualizace již míří na telefony Nokia 3 a na všechny dorazí v průběhu 2 týdnů.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.