Nokia 5.1 Plus se ukázala na renderech

HMD Global tento rok vydá další telefony Nokia. Již tento rok vydali tři nové chytré telefony a to před necelým měsícem. Nicméně máme tady další telefony, ale tentokrát s číslovkou X.1, což je vlastně nějaké vylepšení. Po Nokia 5 a Nokia 5.1 má HMD v plánu vydat další telefon
Nokia 5.1 Plus

HMD Global tento rok vydá další telefony Nokia. Již tento rok vydali tři nové chytré telefony a to před necelým měsícem. Nicméně máme tady další telefony, ale tentokrát s číslovkou X.1, což je vlastně nějaké vylepšení.

Po Nokia 5 a Nokia 5.1 má HMD v plánu vydat další telefon střední třídy Nokia 5.1 Plus. Pár nadšenců se snažila dát hlavy dohromady a z několika úniků informací vytvořit náhled v CAD verzi renderů na tento mobilní telefon.

Výřez

Nokia 5.1 Plus by měla mít podle všeho výřez v obrazovce a je docela velká šance, že telefon bude dostupný v celém světě poté, co Nokia X6 získala opravdu pozitivní ohlasy i když je exkluzivně pouze v Číně.

Co se týče specifikací, tak telefon má mít 149.5 x 71.9 x 8mm. Taktéž velikost displeje má být 5.7 palců s procesorem MediaTek Helio P23.

Pokud má HMD v plánu vydat další telefon, tak bude pravděpodobně představen na konci srpna na IFA 2018 v Berlíně.