Nokia 6.2 možná dorazí již tento měsíc s dírou v displeji

Jde vidět, že klasický výřez je na ústupu. Díru v displeji započaly firmy Huawei a Samsung. Nokia 6 dorazila v roce 2017 a byl to obrovský úspěch. O rok později dorazila Nokia 6.1, která byla vylepšená.  V této chvíli se tedy chystá Nokia 6.2, která má mít 6.2 palcový displej a díru v displeji pro […]

Nokia 6.1 Plus

Jde vidět, že klasický výřez je na ústupu. Díru v displeji započaly firmy Huawei a Samsung. Nokia 6 dorazila v roce 2017 a byl to obrovský úspěch. O rok později dorazila Nokia 6.1, která byla vylepšená. 

V této chvíli se tedy chystá Nokia 6.2, která má mít 6.2 palcový displej a díru v displeji pro selfie kameru. Displej má být podle nás podobný, jako je u Nokia 8.1 Plus, akorát s menšími rámečky.

Telefon má podle všeho dorazit s duálním 16MPx fotoaparátem s kombinací OZO Audio. Což znamená, že telefon disponuje několika mikrofóny s kombinací akustických algoritmů a s 360 stupňovým audiem.

Co se týče vnitřní specifikace, tak telefon bude disponovat čipem Qualcomm Snapdragon 632 se 4GB nebo 6GB RAM. Úložiště v telefonu zatím je nespecifikované. Určitě bude k dispozici již systém Andorid 9 Pie v Android One programu.

Podle zdroje má Nokia 6.2 dorazit ke konci ledna nebo začátkem února. Jako signál, že nový telefon dorazí, tak je právě snížení ceny nynějšího modelu Nokia 6.1 za 159€.

Obrázky jsou ilustrační