Vypnout reklamy

Nokia 6 v testu odolnosti

Do celého světa se za chvíli dostane Nokia 6, která byla do této chvíle výhradně pouze pro Čínu. Pokud patříte mezi ty, co čekají na tento mobilní telefon, tak byste měli vědět, jak odolný vůbec je. Na videu můžeme vidět, jak se jeden YouTuber snaží mobilní telefon poškrábat, ale nedaří se mu to. Díky protekčnímu […]

Do celého světa se za chvíli dostane Nokia 6, která byla do této chvíle výhradně pouze pro Čínu. Pokud patříte mezi ty, co čekají na tento mobilní telefon, tak byste měli vědět, jak odolný vůbec je.

Na videu můžeme vidět, jak se jeden YouTuber snaží mobilní telefon poškrábat, ale nedaří se mu to. Díky protekčnímu sklu Gorilla Glass 3. Toto sklo kryje také zadní fotoaparát před poškrábaním.

Zadek mobilního telefonu a boky jsou vyrobené z plastu a tyto místa se dají velmi lehce poškrábat, ale to se stane většinou u všech telefonu. Navíc Nokia 6 vypadá, že se dokáže v případě problému dost ohnout, takže se jen tak nezlomí.

Telefon bude stát okolo 250$. K dispozici budou také telefony Nokia 5 a Nokia 3. Než se však dostanou na trh, tak projdou 600 různými testy.