Nokia 7.1 Plus na plakátech před odhalením

Nokia 7.1 Plus je Nokia X7, který dorazí již velmi brzy a to hned zítra! Formální představení telefonu započne v Číně. Do měsíce by se telefon měl dostat na veškeré světové trhy a tím pádem i k nám do České republiky. Nynější fotografie představují telefon v plné parádě. Neočekávali jsme ani nikterak radikální design od […]

Telefon Nokia 7.1 Plus

Nokia 7.1 Plus je Nokia X7, který dorazí již velmi brzy a to hned zítra! Formální představení telefonu započne v Číně. Do měsíce by se telefon měl dostat na veškeré světové trhy a tím pádem i k nám do České republiky.

Nynější fotografie představují telefon v plné parádě. Neočekávali jsme ani nikterak radikální design od své verze bez „Plus“. Nicméně je zde vylepšení mezi hardwarem. K dispozici podle všeho bude velký 6.18 palcový displej s rychlým čipem Snapdragon 710. Tím se řadí telefon do vyšší střední třídy.

Dále dorazí s baterií o velikosti 3400mAh a vylepšeným duálním fotoaparátem 12 + 13MPx. Selfie kamera má 20MPx a je umístěna ve výřezu. Podle překládače je na těchto plakátech napsáno duální kamera, dlouhá životnost baterie, silné reproduktory a jednoduché UI.

Zdroj