Vypnout reklamy

Nokia 7.2 s okrouhlou kamerou

Vydáno dne: 29.8.2019

Nový mobilní telefon Nokia 7.2 bude mít senzory umístěny v kruhovém uspořádání. Má mít tedy tři senzory, kde hlavní senzor disponuje 48Mpx fotoaparátem.

Již jsme viděli několik úniků informací ohledně Nokia 7.2. Máme k dispozici certifikace, různé rendery pouzdra a testy. Poslední informace přichází přímo z Joachim Kuss, který je hlavním šéfem komunikace skupiny Zeiss.

Jedná se o partnera s fotoaparátem. Sdělil nadšení z dnešních mobilních senzorů a zároveň ukázal senzory u Nokia 7.2. Nicméně pravděpodobně neměla být uveřejněna, jelikož byla následně smazána (možná to byl spíše marketingový účel), avšak lidé si ji stáhli a reuploadovali.

Trojitý fotoaparát

Nokia 7.2 bude mít tedy trojitý fotoaparát, kde hlavní senzor bude disponovat 48MPx rozlišením, další senzor s ultra-širokým zobrazením a hloubkovým senzorem. Kruhový rámeček okolo fotoaparátu a snímač otisků prstů je hned pod těmito senzory.

Zeiss kamera
Zeiss kamera

Nokia 7.2 se objeví právě na IFA v Berlíně a to zároveň s Nokia 6.2. Nový telefon Nokia 7.2 běží na čipu Snapdragon 710 a 6GB RAM. Vše napovídá na to, že telefon bude mít 6.2 palcový displej s FHD+ rozlišením a 3500mAh baterií.

Zdroj

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš
Latest posts by Buroň Tomáš (see all)
Tágy: