Vypnout reklamy

Nokia 7 se dostane na trh EU a to přes neoficiální import

Nokia 7 je v této chvíli exkluzivně pouze pro Čínu. Fanoušci této značky netrpělivě vyčkávají, než se telefon dostane na Evropský trh, ale vypadá to, že už jsou z toho všichni unavení, takže první krok udělal Rumunský prodejce Quickmobile. Podle něho bude k dispozici tento telefon za 324€ a to ve 4GB verzi. Prodej bude […]

Nokia reklama v TV

Nokia 7 je v této chvíli exkluzivně pouze pro Čínu. Fanoušci této značky netrpělivě vyčkávají, než se telefon dostane na Evropský trh, ale vypadá to, že už jsou z toho všichni unavení, takže první krok udělal Rumunský prodejce Quickmobile.

Podle něho bude k dispozici tento telefon za 324€ a to ve 4GB verzi. Prodej bude zahájen 10. Ledna a bude mít dopravu zdarma s 24 měsíční zárukou. Nicméně jedná se pro trh Rumunsko.

Specifikace

Nokia 7 byla oznámena minulý rok v říjnu s čipem Snapdragon 630 (2.2GHz osmijádrovým procesorem), 64 GB interním úložištěm.

Nechybí ani 5.2 palcový LCD displej s Full HD rozlišením. Není zde žádné „home“ tlačítko, takže snímač otisků prstů je na zadní straně telefonu a to přímo pod 16MPx kamerou s duálním LED bleskem. Dále nechybí Carl Zeiss optika a možnost nahrávání ve 4K s 30 FPS.

Telefon má Android 7.1.1, Bluetooth 5.0 a USB-C.