Nokia 8 v uniklých fotografiích. Disponuje Snapdragon 835 a Adreno 530.

Už jsme viděli několik úniků informací a tentokrát se jedná o další, která ukazuje, na čem telefon poběží a zároveň ukáže i uživatelské prostředí, ve kterém se budeme pohybovat. Jsou to sice fotografie tak trošku rozmazané, ale vyčíst se dá hodně. Fotografie se dostaly na svět díky sociální čínské aplikaci WeChat. V prvé řadě se […]

Nokia 8

Už jsme viděli několik úniků informací a tentokrát se jedná o další, která ukazuje, na čem telefon poběží a zároveň ukáže i uživatelské prostředí, ve kterém se budeme pohybovat. Jsou to sice fotografie tak trošku rozmazané, ale vyčíst se dá hodně.

Fotografie se dostaly na svět díky sociální čínské aplikaci WeChat. V prvé řadě se jedná o model TA-1012, což značí, že to je Nokia 8, protože v minulých únicích a testech AnTuTu figuroval model TA-1004, TA-1012 a TA-1052. Všechny měli název Nokia 8.

Jak jsme již psali výše, tak telefon bude disponovat Qualcomm Snapdragon 835, 4GB RAM a QHD displejem. Nemáme však informaci o velikosti displeje. Po internetu se však šíří, že displej má mít 5.3 palců.

Nokia 8 má být oznámena 16. Srpna!