Vypnout reklamy

Nokia 9 (2018) se snímačem otisků prstů pod displejem?

Vydáno dne: 11.3.2018

Snímač otisků prstů pod displejem chce každý, nicméně jsou tam technologické problémy, které docela znemožňují aplikaci této technologie. Samsung má problémy s průhlednosti OLED displeje a bojí se zájmena citlivost v případě deště na displej. ViVo s tímto má problémy, ale snímač pod displejem má. Specifikace Nokia 9 2018 Od Nokia 9 2018 očekáváme 5.7 palcový displej s poměrem stran 18:9. Zařízení je vyrobeno firmou HMD […]

Snímač otisků prstů pod displejem chce každý, nicméně jsou tam technologické problémy, které docela znemožňují aplikaci této technologie. Samsung má problémy s průhlednosti OLED displeje a bojí se zájmena citlivost v případě deště na displej. ViVo s tímto má problémy, ale snímač pod displejem má.

Specifikace Nokia 9 2018

Od Nokia 9 2018 očekáváme 5.7 palcový displej s poměrem stran 18:9. Zařízení je vyrobeno firmou HMD Global pod licencí Nokia a bude poháněn čipem Snapdragon 845.

Další informace o tomto novém telefonu je, že má disponovat snímačem otisků pod displejem. Zpráva přichází z Číny, kde se vlastně i telefony vyrábějí. Spousta firem se o to snaží, ale většinou se stane to samé, co u Samsungu, kde narazí na několik problémů a proto raději vytvoří fyzické tlačítko.

Výhody snímače otisků pod displejem

Výhodou snímače otisků prstů pod displejem je hlavně to, že zůstane na přední straně, nepřesune se snímač na zadní stranu a stačí se pouze dotknout prstem displeje a ověření otisků proběhne během milisekundy.

Buroň Tomáš
Latest posts by Buroň Tomáš (see all)
Tágy: