Vypnout reklamy

Nokia 9 má 8GB RAM! Důkaz na Geekbench

Nokia se drží se svými telefony celkem nízko a nešla nikdy do pásma vlajkových telefonu, akorát teď se to asi změní a firma HMD Global se rozhodla, že vydá mobilní telefon, který bude vlajkovým telefonem celé Nokia značky v roce 2017.  Ano. Jedná se o novou Nokii 9. Jedná se sice o model „neznámé srdce“, […]

Nokia se drží se svými telefony celkem nízko a nešla nikdy do pásma vlajkových telefonu, akorát teď se to asi změní a firma HMD Global se rozhodla, že vydá mobilní telefon, který bude vlajkovým telefonem celé Nokia značky v roce 2017. 

Ano. Jedná se o novou Nokii 9. Jedná se sice o model „neznámé srdce“, ale už předtím jsme mohli vidět, že nokia přichází se stejným chipsetem. Podle našeho názoru se jedná o další variantu Nokia 9. Bude mít ale opravdu obrovskou paměť, až je to k neuvěření.

Asi není potřeba debatovat o tom, jestli tolik RAM bude vůbec užitečná v mobilním telefonu, ale věřte tomu, že bude. ID procesoru je ARM implementer 81 architecture 8 variant 10 part 2048 revision 1. Podle všeho se jedná o Snapdragon 835 chipset.

Původní fotografie jiné varianty Nokia 9?

Avšak když se podíváte na skóre, tak je velice nízké. Předtím byla Nokia 9 v testu a dokázala překonat mobilní telefon Samsung Galaxy S8. Jde vidět, že chipset je ve fázi na testování, co se týče mobilních telefonu Nokia.

Cena Nokia 9

Cena 699 dolarů je k telefónu Nokia 9 naprosto adekvátní. A pokud se potvrdí i vysoké skóre, tak docela zavaří i novému Samsung Galaxy S8.