Potvrzeno: Všechny Nokia telefony dostanou Android 8 Oreo

Všechny telefon Nokia získají novou aktualizací na Android 8. I taková Nokia 3 obdrží aktualizaci do klubu Oreo. Není to však nic překvapivého, protože už samotný Google uvedl, že plánuje spuštění nebo upgrade na zařízení Android 8.0 Oreo. Nicméně Google neuvedl, které telefony tuto aktualizaci obdrží. To vedlo k některým spekulacím, že Nokia 3 nemusí […]

Všechny telefon Nokia získají novou aktualizací na Android 8. I taková Nokia 3 obdrží aktualizaci do klubu Oreo. Není to však nic překvapivého, protože už samotný Google uvedl, že plánuje spuštění nebo upgrade na zařízení Android 8.0 Oreo.

Nicméně Google neuvedl, které telefony tuto aktualizaci obdrží. To vedlo k některým spekulacím, že Nokia 3 nemusí aktualizaci obdržet díky tomu, že obsahuje jinou čipovou sadu, než Nokia 5 a 6.

Nicméně HMD Global rád zdobí své telefony novými systémy a proto bude Android 8.0 Global k dispozici pro všechny nové Nokia telefony. Společnost slíbila pro své telefony minimálně dva roky podpory v oblasti aktualizace OS. To znamená, že všechny nové Nokia telefony od HMD Global obdrží novou aktualizací.