Vypnout reklamy

Rok 2017 bude pro značku Nokia návrat mezi chytré telefony. Finská společnost toto potvrdila už nespočet krát. První telefon s Android systémem na Nokia bude mít název Nokia D1C. Pojďme se podívat na specifikace.

Nokia nebude mít jenom jeden telefon, ale dva. Jedná se o low-end telefon s 5 palcovým displejem, 2 GB RAM, 13 MPx zadní fotoaparát, 8MPx přední fotoaparát a 16GB interní úložiště. Telefon bude mít chipset Snapdragon 430 s 1.4 GHz osmijádrovým procesorem Cortex-A53 a Adreno 505. Poběží na novém systému Android 7.0 Nugát.

Nokia D1C Nugát

Nokia D1C Nugát

Druhý telefon bude mít větší displej 5,5 palců, ale stejné rozlišení 1080p, 16MPx zadní fotoaparát a 3 GB RAM. Oba tyto modely jsou prozatím v testovací módu. Oba telefony by si mohly být podle obrázku výše podobné.

Představení na MWC 2017

V této chvíli nemáme informace o tom, kdy by mohli tyto telefony přijít na trh, ale myslíme si, že v únoru na MWC ve Španělsku by mohly být telefony představeny oficiálně.

 

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.