Vypnout reklamy

Nokia Daredevil je Nokia 5.2 s prémium funkcemi. Nevíme toho mnoho ohledně specifikací, ale v řadě 5 se objevují čipy Snapdragon 660 a podobné, takže očekáváme něco stejného.

15.7.2019

Nokia Daredevil je Nokia 5.2 s prémium funkcemi

O telefonu Nokia Daredevil se na internetu diskutuje už nějakou dobu, ale nikdo nevěděl, k jaké verzi telefon přiřadit. Podle posledních informací je kódové označení Daredevil přiřazeno telefonu Nokia 5.2.

Ve tweetu máme informace, že HMD plánuje přidat Zeiss optiku, PureDisplej a OZO Audio. Jsou to prémium funkce, takže je také možné, že cena tohoto telefonu vzroste.

HMD was planning to add Zeiss, PureDisplay and OZO Audio to Nokia 5.2. So far, everything fits. Therefore, last year’s Nokia 5.1 was replaced by the new Nokia 4 – Nokia 5.2 moves to a more expensive segment.#nokia5 #nokiamobile #hmd #nokia #nokia4— Nokia anew (@nokia_anew) 5. července 2019

Od minulého roku nahradila série Nokia 4 telefon Nokia 5.1, ale jen do určité míry. Nicméně co se týče funkčnosti, tak Nokia 5 série roste a v této chvíli můžeme očekávat specifikace, které se na tuto řadu hodí. Jedná se o FHD+ displej, čip Snapdragon 660, 48MPx hlavní fotoaparát s optikou Zeiss a dalším širokoúhlým objektivem a baterií s 3500mAh.

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)