Vypnout reklamy

Nokia přijde s telefonem, který bude mít chipset Snapdragon 835

Nokia představila několik nových chytrých telefonu na MWC, ale žádný z nich nebyl vlajkový telefon. Nicméně je jasné, že k dispozici bude Nokia

Nokia představila několik nových chytrých telefonu na MWC, ale žádný z nich nebyl vlajkový telefon. Nicméně je jasné, že k dispozici bude Nokia telefón se silným chipsetem Snapdragon 835. Pravděpodobně se bude jednat o Nokia 8.Podle informací z Číny, se telefon Nokia s tímto chipsetem dostane na trh někdy v červu a bude se prodávat ve dvou různých variantách. Obě však budou poháněny Snapdragon 835 chipsetem, 4 nebo 6 GB RAM. 

Výrobní materiály tohoto telefonu bude pravděpodobně kovové tělo. Duální zadní fotoaparát s 23 MPx rozlišením. Nejvyšší model bude poněkud drahý a bude stát asi 617€  (cca 17 000,- Kč) a menší model 549€ (cca 15 000,- Kč).

Tyto informace nejsou zcela potvrzené. Ale když si Samsung rezervoval veškeré chipsety Snapdragon 835 pro duben, tak další telefony včetně Nokia mají šanci pustit do oběhu tyto telefony s chipsetem Snapdragon 835 právě v květnu nebo v červnu.

Tak stejně se stane se Sony Xperia XZ Premium.

zdroj: gsmarena.com