Nokia telefon přijde se Snapdragon 710 čipem

Vypadá to, že nový čip Snapdragon 710 dorazí i na telefony Nokia. I samotný Google bude podle všeho mít Pixel telefon střední třídy s čipem, který bude zaměřen na AI. Podle posledních zpráv nový telefon Nokia se objeví někdy na podzim nebo zimu (pravděpodobně představen bude na IFA v

Vypadá to, že nový čip Snapdragon 710 dorazí i na telefony Nokia. I samotný Google bude podle všeho mít Pixel telefon střední třídy s čipem, který bude zaměřen na AI.

Podle posledních zpráv nový telefon Nokia se objeví někdy na podzim nebo zimu (pravděpodobně představen bude na IFA v záři). Jeho kódové označení je Phoenix a použije Snapdragon 710 čip.

Snapdragon 710 bude disponovat dvěma velkými jádry Cortex-A75 a šesti malými jádry A55. Zároveň čip používá Adreno GPU, který slibuje o 35% lepší výkon oproti Snapdragon 660 GPU. Nicméně o AI se stará Hexagon 685 DSP, který pochází ze Snapdragon 845.

Pixel telefon poháněn Snapdragon 710 má kódové označení Bonito. Pokud jste někde takový test viděli, tak jste pravděpodobně viděli Pixel telefon 2019.