Vypnout reklamy

Nokia X na fotkách

Nokia X

Nokia X je plná očekávání, ale stále máme k dispozici prostor, kdy se budou objevovat na internetu nejrůznější úniky informaci. Tenokrát máme k dispozici perfektní živé fotografie mobilního telefonu, které se objevili na Čínské sociální sítí Baidu. Telefon je zde odhalen v celé své kráse.

  • Nové fotografie telefonu Nokia X
  • Něco o fotoaparátu
  • Datum představení?

Jak sami můžeme vidět, tak nová Nokia X bude mít výřez v horní části obrazovky. Ovšem není zde žádná zmínka o tom, že tento výřez půjde „zneviditelnit“, tak jako u LG G7 ThinQ. Tento telefon má disponovat poměrem stran 19:9, selfie fotoaparátem na přední straně.

Telefon se blýská z každé strany. Na zadní straně je k vidění duální fotoaparát s duálním LED bleskem. Samozřejmostí je snímač otisků prstů. Kolem kamery i snímače je takový hezký stříbrný rámeček.

Cena, dostupnost ani další specifikace prozatím neznámé

Telefon vystupuje pod modelovým označením TA-1099 a má patři do střední třídy. Telefon nabídne 10W nabíječku, tedy žádnou super rychlou nabíječku. Nicméně přesnější cenu, dostupnost nebo jiné specifikace stále nevíme. Avšak myslíme si, že 16. května bude celosvětové představení. Takže jsou ještě tři týdny na to, aby proběhly na internetu spekulace a pár úniků.