Vypnout reklamy

Nokia X30 opět výrazně zlevněna před Black Friday na Amazonu UK

Sleva na mobilní telefon Nokia X30 opět k mání na Amazonu UK před letošním nákupním šílenstvím Black Friday.Před nadcházejícím Black Friday se na Amazonu UK opět objevil zajímavý slevový příležitost. Tentokrát…

Nokia X30 opět výrazně zlevněna před Black Friday na Amazonu UK

Sleva na mobilní telefon Nokia X30 opět k mání na Amazonu UK před letošním nákupním šílenstvím Black Friday.

Před nadcházejícím Black Friday se na Amazonu UK opět objevil zajímavý slevový příležitost. Tentokrát si můžete pořídit skvělý mobilní telefon Nokia X30 za značně sníženou cenu. Tato nabídka určitě zaujme všechny příznivce značky Nokia a ty, kteří hledají kvalitní a výkonný smartphone za dobrou cenu.

Nokia X30 je vybavena výkonným procesorem, který zajišťuje plynulý a rychlý chod telefonu. Čtyřjádrový procesor spolu s dostatečnou pamětí umožňuje snadné provozování náročných aplikací a multitaskingu. Velký 6,5palcový displej zajišťuje skvělý vizuální zážitek při prohlížení fotografií, sledování videí nebo surfování na internetu.

Nokia X30 disponuje také velkou interní pamětí, kterou lze ještě rozšířit pomocí microSD karty. To znamená, že si můžete ukládat a nosit s sebou veškeré své oblíbené fotografie, videa, hudbu a další soubory. Díky modernímu operačnímu systému je také možné jednoduše synchronizovat telefon s cloudovými službami pro ještě větší flexibilitu.

Co se týče fotoaparátu, Nokia X30 nenechává na holičkách. Kvalitní duální zadní fotoaparát zajišťuje ostré a detailní fotografie, které budou jistě ohromit vaše přátele na sociálních sítích. Telefon je také vybaven přední kamerou pro natáčení vysokokvalitních selfie fotografií.

Aby byl váš telefon chráněn a vydržel co nejdéle, je Nokia X30 vybavena odolnou konstrukcí a kvalitním materiálem. Tento smartphone vypadá elegantně a robustně zároveň – dokonalé spojení designu a funkčnosti.

Na závěr bychom se rádi podívali na několik nejčastějších otázek ohledně tohoto produktu:

Často kladené otázky (FAQ):

1. Jaká je cena Nokia X30 na Amazonu UK?

Na Amazonu UK je telefon Nokia X30 momentálně značně slevněn. Doporučená prodejní cena je 4999 Kč, ale díky slevě si můžete koupit tento smartphone za pouhých 2999 Kč.

2. Jaký operační systém používá Nokia X30?

Nokia X30 používá operační systém Android 11, který nabízí nejnovější funkce a aktualizace.

3. Může se paměť telefonu rozšířit?

Ano, interní paměť Nokia X30 je rozšířitelná pomocí microSD karty až o 256 GB.

4. Jaká je výdrž baterie u Nokia X30?

Telefon Nokia X30 je vybaven výkonnou baterií s kapacitou 5000 mAh, což zajišťuje dlouhou výdrž a spolehlivé používání po celý den.

Pokud tedy hledáte výkonný a kvalitní smartphone za skvělou cenu, neváhejte a využijte slevu na Nokia X

Zdroj: https://www.phonearena.com/news/nokia-x30-save-at-amazon-uk_id152345