Nokia zvažuje svou budoucnost podnikání v oblasti „Digital Health business“

Společnost Nokia koupila v roce 2016 francouzskou digitální zdravotnickou společnost Forings. O dva roky později zvažuje, co s touto společnosti bude dělat. Podle oficiálního prohlášení se jedná o strategické plánování a společnost Nokia zvažuje, jestli ji má prodat nebo nakonec propustit celé oddělení. Nicméně ztratit tuto divizi by pro Nokii znamenalo obrovskou změnu. Tato informace […]

Nokia 2

Společnost Nokia koupila v roce 2016 francouzskou digitální zdravotnickou společnost Forings. O dva roky později zvažuje, co s touto společnosti bude dělat.

Podle oficiálního prohlášení se jedná o strategické plánování a společnost Nokia zvažuje, jestli ji má prodat nebo nakonec propustit celé oddělení.

Nicméně ztratit tuto divizi by pro Nokii znamenalo obrovskou změnu. Tato informace přichází po té, co Nokia zreevidovala také působení na trhu VR, kdy byl zrušen projekt OZO VR.

Ačkoli si mnozí z vás mysleli, že Nokia vyrábí pouze telefony, tak tomu tak opravdu není. Nokia má spoustu divizí, které ale postupně uzavírá.

zdroj: gsmarena.com