Nominuj svou hru roku pro cenu Pocket Gamer People’s Choice Award 2024

Až do konce času, budu tu pro tebe, vlastníš mé srdce a mysl, upřímně tě obdivuji. Tak zpíval Prince v roce 1987 o své tehdejší zvláštní dámě. Ale mohl by vyjádřit…

Nominuj svou hru roku pro cenu Pocket Gamer People's Choice Award 2024

Až do konce času, budu tu pro tebe, vlastníš mé srdce a mysl, upřímně tě obdivuji. Tak zpíval Prince v roce 1987 o své tehdejší zvláštní dámě. Ale mohl by vyjádřit svou naprostou oddanost i svému tehdy nově importovanému – a nejkrásnějšímu konzoli na světě – japonskému PC Engine.

Nikdy to nezjistíme. (Dobře, dobře – ano.) …

Pokud jste hráčem, který se divil nad konzolí PC Engine nebo hledáte novou herní záležitost, určitě nesmíte minout náš článek. Odkaz najdete na konci a nyní se podíváme na to, co zajímavého vám přinášíme.

**FAQ:**

1. Jaké jsou nejvýznamnější vlastnosti japonského PC Engine?
– Japonský PC Engine přináší revoluční herní zážitky díky své technologii a designu. Nabízí široký výběr her a kvalitní grafiku.

2. Co by měl hráč vědět před koupí konzole PC Engine?
– Před nákupem byste měli zvážit dostupnost her pro tuto konzoli a kompatibilitu s vaším herním systémem. Měli byste také zvážit cenu a dostupnost příslušenství.

3. Kde je možné zakoupit japonský PC Engine?
– Japonský PC Engine lze zakoupit online na specializovaných herních e-shopech nebo v herních obchodech zaměřených na retro konzole.

Nechejte se okouzlit magií japonského PC Engine a objevte nové herní příležitosti. Pro více informací a inspirace se podívejte na náš článek [ZDE].

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/news/game-of-the-year-pocket-gamer-peoples-choice-2024/