Vypnout reklamy

Uniklé video dokazuje, že Note 7 byla pro Samsung pohroma!

Velice zajímavé video, kde vidíme jednotlivé telefony řady Note. V Samsungu se zároveň proslýchá, že již žádný jiný Note nebude a Note 9 bude ten poslední. Vypadá to, že tento rok bude řada Note poslední. Všechno jednou končí, ale zase něco začíná. Na druhou stranu má příští rok dorazit nový telefon Galaxy F nebo Galaxy […]

Samsung Galaxy Note9

Velice zajímavé video, kde vidíme jednotlivé telefony řady Note. V Samsungu se zároveň proslýchá, že již žádný jiný Note nebude a Note 9 bude ten poslední. Vypadá to, že tento rok bude řada Note poslední.

Všechno jednou končí, ale zase něco začíná. Na druhou stranu má příští rok dorazit nový telefon Galaxy F nebo Galaxy X? Jedná se o skládaný telefon, který má Note nahradit a zároveň do série Galaxy S má přijít ještě třetí varianta a ta se bude velmi podobat řadě Note.

Když se podíváte na video, tak si řeknete, kde je Note 6 a Note 7? Note 6 není z toho důvodu, že v tom roce se Samsung rozhodl sjednotit číselnou řadu Galaxy S a Note. Proto místo Note 6 vyšel telefon Note 7. Pro Samsung to byla pohroma, protože museli telefon několikrát vzít zpět a opravit. Nicméně problém byl větší kapacity a tak výrobu i prodej zastavili.

Ve videu Note 7 vůbec není a Samsung tak chce na tuto řadu úplně zapomenout. I to je možná důvod, proč chce Samsung řadu úplně ukončit.

Nicméně uvidíme, jak se bude dařit telefonu Note 9. Pokud to bude pro Samsung pohroma, tak nebude váhat ani minutu a sérií ukončí.

Zdroj