Note 4 ztrácí rychlost na HTC ONE (M8)

Android systémy na mobilní telefony se celkem rozšiřují a rivalita mezi nimi je obrovská. Tentokrát si vzali na paškál HTC ONE a Samsung Note 4. HTC byl první mobilní telefon, který aplikoval systém Android. Poté přišel Samsung Galaxy S a vše změnil. Dnes si Samsung užívá mnohem zdravější Android systém, mezitím co se HTC potápí […]

HTC M8 vs Note 4

Android systémy na mobilní telefony se celkem rozšiřují a rivalita mezi nimi je obrovská. Tentokrát si vzali na paškál HTC ONE a Samsung Note 4. HTC byl první mobilní telefon, který aplikoval systém Android. Poté přišel Samsung Galaxy S a vše změnil. Dnes si Samsung užívá mnohem zdravější Android systém, mezitím co se HTC potápí v červených číslech.

 

Myslíme, že je na čase přejít k hlavní novince. Obě tyto firmy jsou extrémně motivované vytvořit kvalitní Android telefon. Skvělý souboj je i na IFA 2014, kde HTC taktéž označilo svůj main-stream telefon Desire 820, mezitím co Samsung oznámilo nový telefon Galaxy Note 4. V dnešní novince nebudeme porovnávat Desire 820 s Note 4. Porovnávat budeme HTC One (M8) proti tomuto novémuphablet Note 4. Otestujeme si rychlost.

Předtím, než se podíváte na video níže, tak vemte na vědomí, že Samsung Note Galaxy Note 4 nebude mít v součastnosti příliš vyladěný systém a pravděpodobně se něco změní do doby, než se vydá na trh.