Vypnout reklamy

Jak to tak vypadá, tak Samsung se dostává do finální fáze testování nového operačního systému Android 7.0 na telefonu Galaxy Note 5. Jedná se o poslední model této řady, jelikož Note 7 nedopadla úspěšně. Většinou, když se taková informace na GFXBench objeví, tak je aktualizace za rohem. Nedávno byl k vidění i test Galaxy S6, […]

4.12.2016

Galaxy Note 5 běží na Android 7.0 – viděno na GFXBench

Jak to tak vypadá, tak Samsung se dostává do finální fáze testování nového operačního systému Android 7.0 na telefonu Galaxy Note 5. Jedná se o poslední model této řady, jelikož Note 7 nedopadla úspěšně. Většinou, když se taková informace na GFXBench objeví, tak je aktualizace za rohem.

Nedávno byl k vidění i test Galaxy S6, který byl zveřejněn na GFXBench s Android 7.0. Ohledně Galaxy Note 5 nevíme, jestli bude firmware vyslán do světa, ale určitě je jasné, že prvně se aktualizace dočká Galaxy S7 a Galaxy S7 Edge, jelikož pro ně byly zřízeny i beta programy, kde si uživatelé mohou systém osahat.

GFXBench test Note 7 s Android 7

GFXBench test Note 7 s Android 7

Poté bude následovat série S6 a v neposlední řadě Galaxy Note 5. Podle posledních informacích Android 7.0 Nugát dostane i Samsung Galaxy A (2016).

 

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.