Vypnout reklamy

Oficiálně potvrzeno! Galaxy Note 8 bude představen 23. srpna

Samsung již posílá pozvánky novinářům na jeho vlastní událost, kterou učiní v New Yorku, kde bude představen nový telefon Galaxy Note 8. Pozvánka obsahuje pouze fotografií, kde vidíme, že ani nahoře, ani dole není rámeček, takže je jasné, že Note8 bude téměř bezrámečkový, tak jak Galaxy S8. Dále to vyvrací informaci ohledně toho, že u […]

galaxynote8

Samsung již posílá pozvánky novinářům na jeho vlastní událost, kterou učiní v New Yorku, kde bude představen nový telefon Galaxy Note 8. Pozvánka obsahuje pouze fotografií, kde vidíme, že ani nahoře, ani dole není rámeček, takže je jasné, že Note8 bude téměř bezrámečkový, tak jak Galaxy S8.

Dále to vyvrací informaci ohledně toho, že u Galaxy Note 8 je horní rámeček větší, jak ten spodní. Na obrázku vidíme stejné velikosti.

Galaxy Note8

Galaxy Note8

Jsme nesmírně rádi, že Note 7 neudělal nějaké existenční problémy této firmy a nezkazil si tak reputaci. Dokazují to vynikající prodeje telefonu Galaxy S8 a S8+.

Specifikace Note 8

Samsung Galaxy Note 8 bude mít Snapdragon 835 pro US trh a pro zbytek svĚta Exynos 8895 s 4GB RAM, plně vodě-odolný, možná bude mít duální fotoaparát. Snímač otisků prstů pod displejem nebude, jelikož se firma potýká s technologickými problémy.