Note 8 bude na trhu dřív, než se očekávalo. Stojí za tím zpomalení prodejů Galaxy S8

Galaxy S8 je opravdu skvělý telefon a parádním nástupcem Galaxy S7. Telefon prošel designovou proměnou díky svému „infinity displeji“ a od svých zákazníků se dočkal ve většině případu kladné odezvy. Po obrovském prodeji následoval velký propad. Poslední měsíc se prodalo pouze 9.8 miliónů telefonu, přitom ve stejném období se
Samsung Galaxy Note 8

Galaxy S8 je opravdu skvělý telefon a parádním nástupcem Galaxy S7. Telefon prošel designovou proměnou díky svému „infinity displeji“ a od svých zákazníků se dočkal ve většině případu kladné odezvy.

Po obrovském prodeji následoval velký propad. Poslední měsíc se prodalo pouze 9.8 miliónů telefonu, přitom ve stejném období se prodalo 12 miliónu Galaxy S7. Právě to bude ten důvod, aby společnost přehodnotila datum vydání, které je teď nastaveno na začátek září. Vše proto naznačuje na poslední informaci od Evan Blass, který informoval, že Note 8 přijde na konci měsíce srpna.

Pomalý prodej S8, vydání iPhone

Další důvod, krom pomalého prodeje S8, je ten, že právě v záři vychází třeba takový iPhone, který je docela pozměněn oproti předchozím telefonům v sérií.

Avšak nemusí se to vůbec vyplatit. Třeba takové LG to udělalo s LG G6, aby se telefon nesetkal v přímém souboji s Samsung Galaxy S8. Jenže se to nepodařilo, protože LG dává na LG G6 obrovské slevy, protože se neprodává moc dobře.