Samsung Galaxy Note 8 má o 30% více před-objednávek, než Note 7.

Samsung již spustil možné před-objednávky pro telefony Note 8. Ty budou disponovat Infinity displejem, tak jak tomu bylo u Galaxy S8 a S8+. Podle prodejce MobileFun má telefon Note 8 o 30% více před-objednávek než Note7 před rokem. Tedy ještě to není konečné číslo. Nový telefon od Samsungu Note 8 půjde do prodeje 15. září, takže […]

Samsung Galaxy Note 8 je voděodolný

Samsung již spustil možné před-objednávky pro telefony Note 8. Ty budou disponovat Infinity displejem, tak jak tomu bylo u Galaxy S8 a S8+. Podle prodejce MobileFun má telefon Note 8 o 30% více před-objednávek než Note7 před rokem. Tedy ještě to není konečné číslo.

Nový telefon od Samsungu Note 8 půjde do prodeje 15. září, takže je ještě čas hodnotit před-objednávky. Cena tohoto telefonu se pohybuje okolo 26 000,- Kč, což je docela dost peněz, ale chystá se pravděpodobně i menší a levnější verze.

Je pravděpodobné, že ti, kterým Note 7 nevyšel, tak si ponechali starý Note a následně si nakoupili nový Note 8 a ti, co již měli víc jak tři roky starý telefon, tak si nový Note 8 zakoupili také, jelikož již uplynula 2 roční záruka, po které se většinou stane to, že telefon funguje a nefunguje.