Vypnout reklamy
  • Home
  • Android Novinky
  • Samsung Galaxy Note 9 i přes to všechno možná bude mít snímač otisků pod displejem

Samsung Galaxy Note 9 i přes to všechno možná bude mít snímač otisků pod displejem

Vydáno dne: 23.3.2018

Posledně co jsme slyšeli, tak to byla informace, že Samsung nebude mít na Galaxy Note 9 snímač otisků pod displejem. Hlavně z důvodu sklíčka, který je na displeji na ochranu. Nicméně teď přichází zpráva, že by takový snímač pod displejem mohl být. Jedná se o anonymní zdroj, takže nevíme jak mu důvěřovat. Samsung Display má […]

Posledně co jsme slyšeli, tak to byla informace, že Samsung nebude mít na Galaxy Note 9 snímač otisků pod displejem. Hlavně z důvodu sklíčka, který je na displeji na ochranu. Nicméně teď přichází zpráva, že by takový snímač pod displejem mohl být.

Jedná se o anonymní zdroj, takže nevíme jak mu důvěřovat. Samsung Display má podle všeho tři nebo čtyři řešení s displejem, jak zakomponovat snímač otisků prstů. Galaxy Note 9 má mít SAMOLED displej. V této chvíli Samsung přemýšlí právě na jednom z těchto řešení.

Snímač otisků prstů pod displejem

Podle zprávy musí být vše se snímačem vyřešeno do konce března, protože právě na konci března bude jasný design telefonu, který bude muset být schválený. Podle všeho Samsung chce technologii snímače otisků prstů pod displejem vylepšit. Nicméně Galaxy Note 9 má vyjít až později v Srpnu, což je dostatek času tuto technologií ze strany Samsungu vylepšit.

Samsung Galaxy S9, S9+ nebo Note 8 mají snímače otisků na zadní straně. Umístěni snímače displeje pod obrazovku může být dobrá změna v designu Note 9 a také možnost jak zvýšit kapacitu baterie, protože se zde uvolní místo.

 

Buroň Tomáš
Latest posts by Buroň Tomáš (see all)