Vypnout reklamy

Nová akční bojová hra Hitori no Shita míří na mobilní telefony

Nová akční bojová hra Hitori No Shita, ve které máte naprosto dokonalé propracované souboje s ostatními hráči. A nejenom to, ale i samotné

Další hra od MoreFun Studios, které patří pod Tencet Games. K dispozici je nové gameplay video, které ukazuje Hitroi No Shita v naprosté parádě s 3D vizuály, nádhernou grafikou plnou animací a skvěle vypadajícím soubojem.

Umělecký styl v této hře je prostě klasické anime I při úderech můžete vidět, jak jsou jednotlivé animace zpracované a v kombinaci se zvukem je to téměř ohromující, že se jedná právě o mobilní hru.

Po herní stránce není Hitori No Shita žádný troškař. Už z traileru můžete vidět, co očekávat a hra vypadá opravdu nádherně. Ve hře se postavíte proti soupeři, kde na obrazovce budete muset klikat na jednotlivé příkazy tak, abyste dokázali protihráče porazit. K dispozici máte jak ochranné, tak i útočné mechanismy.

Souboje jsou podle traileru dynamické a reagujete tak okamžitě na jednotlivé pohyby soupeře. Uvidíte, že časem se dostanete do rytmu. Hra prozatím nemá ani předběžnou registraci.